товариство
з обмеженою
відповідальністю
ПРОЕКСПЕРТ

незалежна оцінка

нерухомості
          обладнання
                    автотранспорту
                              шкоди об'єктам нерухомості
Оцінка збитку нерухомості
Оцінка збитку, нанесеного власнику об'єкта нерухомості, дозволяє визначити величину матеріальної шкоди, яка отримана таким власником в результаті незаконних дій третіх осіб. З точки зору чинного законодавства, незаконними діями третіх осіб є будь-які дії, які призвели до виникнення матеріального збитку, і повинні бути компенсовані винною стороною в повному обсязі.
Якщо Вас затопили сусіди, а Ваша нерухомість не застрахована, то є тільки два способи отримати компенсацію завданої Вам шкоди:
- особисто домовитися з винуватцями, узгодити з ними величину компенсації і отримати обумовлену компенсацію;
- вимагати компенсацію завданої Вам матеріальної шкоди через органи судової влади шляхом підготовки і подачі Позовної заяви.
На жаль, по практиці, що поширилася останнім часом, навіть у разі явної провини, винна сторона далеко не завжди погоджується компенсувати завдані збитки добровільно. Виявляється таке небажання як в прямій відмові щось компенсувати, так і в різних хитрощах, таких, як спроба свідомо занизити величину збитку на етапі узгодження, ухилення і / або затягування процесу виплати вже узгодженої величини компенсації на довгі роки, і ін. Щоб уникнути подібного варіанту розвитку подій, рекомендується не намагатися будь-якими силами "домовитися", а зробити необхідні процесуальні дії, спрямовані на збір та підготовку документів для подачі Позовної заяви до суду. Подібна діяльність з Вашого боку буде надавати додатковий вплив на винну сторону, примушуючи і її теж докладати зусиль, що спрямовані на уникнення негативних клопоту, пов'язаного з судовим розглядом.
Важливим етапом підготовки такого комплекту документів є складання Звіту про оцінку матеріального збитку, виконаного ТОВ "ПРОЕКСПЕРТ". У Звіті про оцінку матеріального збитку міститься опис пошкоджень і розрахунок величини нанесеної Вам, як власнику об'єкта нерухомості, матеріальної шкоди, вказується сума, компенсація якої покриває збитки, завдані Вам винною стороною. Наявність такого Звіту дозволить Вам посилити свої переговорні позиції в процесі узгодження, якщо винна сторона проявить готовність вирішити проблему " мирним шляхом". Якщо ж винна сторона не готова до мирного вирішення питання - Звіт про оцінку матеріального збитку, виконаний ТОВ "ПРОЕКСПЕРТ", буде потрібен Вам в якості обов'язкового документа для подачі Позовної заяви до суду.
При розгляді питання про доцільність залучення незалежного оцінювача до визначення величини нанесеного Вашому нерухомому майну матеріального збитку, слід враховувати, що витрати на проведення незалежної оцінки матеріального збитку, заподіяного Вашій квартирі (приміщенню, будівлі), включаються в загальну суму позову при подачі заяви до суду і підлягають обов'язковій компенсації.
Також, слід враховувати, що оцінювачі ТОВ "ПРОЕКСПЕРТ" не займаються з'ясуванням причин аварії та встановленням винної сторони. Завданням оцінювача є визначення розміру матеріальної шкоди, завданої власнику нерухомого майна.

Звернувшись в ТОВ "ПРОЕКСПЕРТ" для виконання незалежної оцінки матеріального збитку, нанесеного Вашому майну, Ви можете бути впевнені в тому, що оцінка збитку буде виконана в повній відповідності з нормами чинного законодавства.

Необхідність в незалежній оцінці нерухомості виникає в самих різних ситуаціях. Це можуть бути як вимоги чинного законодавства, так і бажання учасників угоди отримати незалежне судження про ринкову вартість конкретного об'єкта нерухомого майна.

Оцінка обладнання може виконуватися як в рамках окремого завдання, коли об'єктом оцінки є безпосередньо обладнання, так і бути складовою частиною великої роботи з оцінки майна підприємства в цілому, коли крім обладнання також оцінюються нерухомість, автотранспорт та інші типи активів.

Оцінка транспортних засобів - це процес визначення ринкової вартості авто- і мототранспорту, а саме: легкових і вантажних автомобілів, мопедів (скутерів) і мотоциклів, інших колісних транспортних засобів. На даний момент одним з найбільш затребуваних видів оцінки транспортних засобів є оцінка автомобіля.
© ТОВ "ПРОЕКСПЕРТ" м. ХАРКІВ
тел. 752-9903, 067-705-7604, 050-711-7374
Viber / WhatsApp: +380-67-705-7604, e-mail: ПРОЕКСПЕРТ