товариство
з обмеженою
відповідальністю
ПРОЕКСПЕРТ

незалежна оцінка

нерухомості
          обладнання
                    автотранспорту
                              шкоди об'єктам нерухомості
Оцінка транспортних засобів.
Оцінка транспортних засобів - це процес визначення ринкової вартості авто- і мототранспорту, а саме: легкових і вантажних автомобілів, мотоциклів, мопедів (скутерів), інших колісних транспортних засобів.
На даний момент одним з найбільш затребуваних видів оцінки транспортних засобів є оцінка автомобіля.
Ринкова вартість автотранспорту залежить від безлічі факторів: марки, виробника, терміну служби, наявності пошкоджених та / або замінених частин, умов експлуатації, загального технічного стану. Ринкова вартість авто- і мототранспорту змінюється, як з плином часу, так і під впливом загальноекономічних умов в країні.
Оцінка авто- і мототранспорту необхідна в разі передачі транспортного засобу в заставу при здійсненні кредитних операцій. Також, оцінка автотранспорту та мототранспорту необхідна, коли автомобіль виступає в якості внеску до статутного фонду юридичної особи, або юридична особа орендує у свого співробітника його особистих автомобіль.
Необхідність оцінки автотранспорту може виникнути для випадків розрахунку митних платежів, оплату податків, що виникають при угодах успадкування, дарування, купівлі-продажу. Крім того, незалежна оцінка авто- і мототранспорту необхідна у випадках судових суперечок і для розрахунку величини податків.
До найпоширеніших випадків, коли необхідна незалежна оцінка авто- і мототранспорту відносяться:

Якщо власник - Фізична особа:
- Здійснення нотаріальної угоди купівлі-продажу;
- Під час поділу майна;
- Оформлення спадщини;
- Для цілей оподаткування.

Якщо власник - юридична особа:
- Продаж авто- і мототранспорту, що знаходиться на балансі підприємства;
- Списання транспортного засобу з балансу юридичної особи;
- При злитті і поділі підприємств;
- Для фінансового менеджменту.

ТОВ "ПРОЕКСПЕРТ" допоможе для Вас оцінити автомобіль, мопед (скутер), мотоцикл, інший транспортний засіб і, при цьому, Ви можете бути впевнені в тому, що оцінка буде виконана в повній відповідності з нормами чинного законодавства.

Необхідність в незалежній оцінці нерухомості виникає в самих різних ситуаціях. Це можуть бути як вимоги чинного законодавства, так і бажання учасників угоди отримати незалежне судження про ринкову вартість конкретного об'єкта нерухомого майна.

Оцінка обладнання може виконуватися як в рамках окремого завдання, коли об'єктом оцінки є безпосередньо обладнання, так і бути складовою частиною великої роботи з оцінки майна підприємства в цілому, коли крім обладнання також оцінюються нерухомість, автотранспорт та інші типи активів.

Оцінка збитку, нанесеного власнику об'єкта нерухомості, дозволяє визначити величину матеріальної шкоди, яка отримана таким власником в результаті незаконних дій третіх осіб. З точки зору чинного законодавства, незаконними діями третіх осіб є будь-які дії, які призвели до виникнення матеріального збитку.
© ТОВ "ПРОЕКСПЕРТ" м. ХАРКІВ
тел. 752-9903, 067-705-7604, 050-711-7374
Viber / WhatsApp: +380-67-705-7604, e-mail: ПРОЕКСПЕРТ