товариство
з обмеженою
відповідальністю
ПРОЕКСПЕРТ

незалежна оцінка

нерухомості
          обладнання
                    автотранспорту
                              шкоди об'єктам нерухомості
Оцінка нерухомості.
Необхідність в незалежній оцінці нерухомості виникає в самих різних ситуаціях. Це можуть бути, як вимоги чинного законодавства, так і бажання учасників угоди отримати незалежне судження про ринкову вартість конкретного об'єкта нерухомості. У будь-якому випадку, необхідно, щоб процес оцінки об'єкта нерухомості здійснювався фахівцем, що має
спеціальні знання, без яких якісне проведення даної роботи неможливо. Залежно від кінцевого користувача результатами оцінки, можна виділити наступні цілі, що зустрічаються найбільш часто, для яких необхідна незалежна оцінка нерухомості:
Якщо власник - Фізична особа:
- Для оподаткування при нотаріальному оформленні угод купівлі - продажу;
- Для оподаткування при нотаріальному оформленні документів про прийняття спадщини або даруванні об'єкта нерухомості;
- Для розгляду питання про встановлення прав власності при розділі майна;
- Для визначення вартості застави при передачі в іпотеку квартир, будинків, приміщень, будівель, іншої нерухомості;
- Для визначення майнової шкоди, завданої власнику об'єкта нерухомості, в результаті затоплення (затоки), пожежі або інших незаконних дій третіх осіб;
- Для розрахунку величини судового збору при подачі майнового позову щодо об'єкта нерухомості.

Якщо власник - Юридична особа:
- Для оподаткування при нотаріальному оформленні угод купівлі - продажу;
- Для визначення вартості застави при передачі нерухомого майна в іпотеку;
- Для обґрунтування величини орендної плати при передачі в оренду юридичній особі майна, що належить засновнику такої юридичної особи;
- Для компетентного прийняття управлінських та інвестиційних рішень;
- Для переоцінки основних фондів для цілей бухгалтерського обліку;
- При постановці майна на баланс підприємства;
- При страхуванні нерухомого майна;
- Для визначення майнової шкоди, завданої власнику нерухомого майна.

Замовляючи незалежну оцінку в ТОВ "ПРОЕКСПЕРТ", Ви отримуєте оформлений в повній відповідності з вимогами чинного законодавства України "Звіт про незалежну оцінку майна". У ньому міститься опис всіх оціночних процедур, які були виконані оцінювачем в ході виконання роботи, додані документи про об'єкт оцінки, а також документи, що підтверджують кваліфікацію оцінювача і правомочність ТОВ "ПРОЕКСПЕРТ" здійснювати даний вид діяльності. Звіт про незалежну оцінку майна - це документ, який дозволить Вам не тільки завчасно розрахувати величину податкових та інших обов'язкових платежів при здійсненні угоди з нерухомістю, а й зафіксувати вартість нерухомого майна на певну дату.
Окремо слід уточнити, що до оцінки одного і того ж майна в залежності від цілей проведення оцінки можуть пред'являтися різні вимоги в частині повноти Звіту про оцінку, кількості застосовуваних методів розрахунку і ін., В зв'язку з чим, вартість робіт по оцінці квартири, будинки, комерційної нерухомості для одних цілей, може істотно відрізнятися від вартості робіт по оцінці цього ж майна для інших цілей.
ТОВ "ПРОЕКСПЕРТ" допоможе Вам оцінити квартиру, будинок або об'єкт нерухомості комерційного призначення. При цьому, Ви можете бути впевнені в тому, що оцінка буде виконана в повній відповідності з нормами чинного законодавства.

Оцінка обладнання може виконуватися як в рамках окремого завдання, коли об'єктом оцінки є безпосередньо обладнання, так і бути складовою частиною великої роботи з оцінки майна підприємства в цілому, коли крім обладнання також оцінюються нерухомість, автотранспорт та інші типи активів.

Оцінка транспортних засобів - це процес визначення ринкової вартості авто- і мототранспорту, а саме: легкових і вантажних автомобілів, мопедів (скутерів) і мотоциклів, інших колісних транспортних засобів. На даний момент одним з найбільш затребуваних видів оцінки транспортних засобів є оцінка автомобіля.

Оцінка збитку, нанесеного власнику об'єкта нерухомості, дозволяє визначити величину матеріальної шкоди, яка отримана таким власником в результаті незаконних дій третіх осіб. З точки зору чинного законодавства, незаконними діями третіх осіб є будь-які дії, які призвели до виникнення матеріального збитку.
© ТОВ "ПРОЕКСПЕРТ" м. ХАРКІВ
тел. 752-9903, 067-705-7604, 050-711-7374
Viber / WhatsApp: +380-67-705-7604, e-mail: ПРОЕКСПЕРТ