товариство
з обмеженою
відповідальністю
ПРОЕКСПЕРТ

незалежна оцінка

нерухомості
          обладнання
                    автотранспорту
                              шкоди об'єктам нерухомості
Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

ТОВ "ПРОЕКСПЕРТ" - це професійна оціночна компанія, пріоритетним напрямком діяльності якої є незалежна оцінка об'єктів в матеріальній формі. Наша компанія проведе для Вас оцінку нерухомого майна, різноманітного обладнання, легкового і вантажного автотранспорту, мототехніки, проведе розрахунок розміру матеріальної шкоди, завданої Вашому майну.
Нашим Клієнтам ми пропонуємо комфортні умови співпраці, професійну якість проведених нами робіт,
виконаних в повній відповідності з вимогами ЗУ "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" та інших нормативно - правових актів, що регламентують виконання робіт з незалежної оцінки.
Принципом нашої роботи є висока якість і комплексність послуг, що надаються, індивідуальний і поважний підхід до кожного клієнта.
Клієнти. За час свого існування ТОВ "ПРОЕКСПЕРТ" мало честь співпрацювати з державними та комунальними організаціями, великими і не дуже підприємствами, з банками та страховими компаніями, ріелторськими агентствами. Також, ми із задоволенням працюємо я приватними підприємцями і фізичними особами. Інтереси і питання наших клієнтів, незалежно від їх масштабності, для нас завжди на першому місці.

Партнери. Ми підтримуємо тісні взаємини з підприємствами та організаціями, сфера діяльності яких перетинається з нашою. ТОВ "ПРОЕКСПЕРТ" постійно прагне до підвищення ефективності своєї діяльності, зростання якості і комплексності надаваних послуг.

Конфіденційність і етика. У своїй діяльності ми дотримуємося чинного законодавства України та Кодексу етики оцінювачів. Наші клієнти та партнери завжди можуть бути впевнені в повній цілості і нерозголошення інформації особистого і комерційного призначення, яка стала відома нам в ході здійснення нами своїй професійній діяльності. Крім того, ми керуємося власними етичними принципами. Ми не співпрацюємо з організаціями та особами, діяльність яких суперечить основам моралі або нормам чинного законодавства.

ТОВ "ПРОЕКСПЕРТ" з готовністю прийде Вам на допомогу, якщо Вам потрібно:
- Оцінити вартість квартири, будинку, гаража, комерційної та іншої нерухомості, автомобіля, мопеда (скутера), мотоцикла для здійснення угоди купівлі-продажу або дарування.
- Оцінити вартість квартири, будинку, гаража, комерційної та іншої нерухомості, автомобіля, мопеда (скутера), мотоцикла для оформлення документів про вступ у спадок.
- Оцінити ринкову вартість майна для передачі в оренду.
- Оцінити ринкову вартість майна для передачі в якості забезпечення позики.
- Оцінити ринкову вартість майна, що підлягає поділу в процесі розлучення і в інших випадках поділу майна і вирішення майнових суперечок.
- Оцінити ринкову вартість майна для внесення його до статутного фонду юридичної особи.
- Оцінити величину матеріальних збитків, завданих Вашій квартирі, будинку, магазину, складу або іншому нерухомого майна.
- Оцінити величину відновного ремонту і величину матеріальних збитків, завданих Вашому транспортному засобу.
- Оцінити нерухомість, обладнання, транспортний засіб для вчинення інших дій, для здійснення яких необхідна незалежна оцінка.

Навіть якщо за законодавством Вам не потрібно обов'язкова незалежна оцінка, Ви можете просто визначитися з ринковою вартістю майна, яким володієте.


З повагою
Директор ТОВ "ПРОЕКСПЕРТ"
Новожилов Станіслав
067-705-7604


Необхідність в незалежній оцінці нерухомості виникає в самих різних ситуаціях. Це можуть бути як вимоги чинного законодавства, так і бажання учасників угоди отримати незалежне судження про ринкову вартість конкретного об'єкта нерухомого майна.

Оцінка обладнання може виконуватися як в рамках окремого завдання, коли об'єктом оцінки є безпосередньо обладнання, так і бути складовою частиною великої роботи з оцінки майна підприємства в цілому, коли крім обладнання також оцінюються нерухомість, автотранспорт та інші типи активів.

Оцінка транспортних засобів - це процес визначення ринкової вартості авто- і мототранспорту, а саме: легкових і вантажних автомобілів, мопедів (скутерів) і мотоциклів, інших колісних транспортних засобів. На даний момент одним з найбільш затребуваних видів оцінки транспортних засобів є оцінка автомобіля.

Оцінка збитку, нанесеного власнику об'єкта нерухомості, дозволяє визначити величину матеріальної шкоди, яка отримана таким власником в результаті незаконних дій третіх осіб. З точки зору чинного законодавства, незаконними діями третіх осіб є будь-які дії, які призвели до виникнення матеріального збитку.
© ТОВ "ПРОЕКСПЕРТ" м. ХАРКІВ
тел. 752-9903, 067-705-7604, 050-711-7374
Viber / WhatsApp: +380-67-705-7604, e-mail: ПРОЕКСПЕРТ