товариство
з обмеженою
відповідальністю
ПРОЕКСПЕРТ

незалежна оцінка

нерухомості
          обладнання
                    автотранспорту
                              шкоди об'єктам нерухомості
Звернувшись в ТОВ "ПРОЕКСПЕРТ" за оцінкою, Ви отримуєте не тільки грамотно виконаний відповідно до норм чинного законодавства "Звіт про оцінку", але і якісний сервіс. Ми порадуємо Вас комфортними умовами і гнучким індивідуальним підходом.

У своїй роботі ТОВ "ПРОЕКСПЕРТ" максимально використовує сучасні засоби зв'язку і комунікацій, що дозволяє нам надавати послуги з оцінки в режимі "Не виходячи з дому". Такий режим співпраці дозволяє Вам не витрачати Ваш час на поїздки по місту в пошуках офісу оцінювача. Ви можете викликати оцінювача по телефону, за допомогою Viber або WhatsApp, передати документи, необхідні оцінювачу для роботи, в електронному вигляді, і займатися своїми справами, чекаючи, коли "Звіт про оцінку" буде доставлений до Вас додому, в офіс, або безпосередньо в нотаріальну контору.

Доставка в межах м Харкова здійснюється кур'єром, в інші населені пункти України - за допомогою поштового компанії "Нова Пошта".

Для зв'язку з ТОВ "ПРОЕКСПЕРТ" можна скористатися наступними комунікаційними засобами:
Телефон міський:    +38-057-752-9903

Телефон Київстар:   + 38-067-705-7604

Телефон Vodafon:   + 38-050-711-7374
Для обміну документами та іншими графічними матеріалами можна скористатися:
E-mail: ООО "ПРОЕКСПЕРТ"

Viber: +38-067-705-7604

WhatsApp: +38-067-705-7604

Необхідність в незалежній оцінці нерухомості виникає в самих різних ситуаціях. Це можуть бути як вимоги чинного законодавства, так і бажання учасників угоди отримати незалежне судження про ринкову вартість конкретного об'єкта нерухомого майна.

Оцінка обладнання може виконуватися як в рамках окремого завдання, коли об'єктом оцінки є безпосередньо обладнання, так і бути складовою частиною великої роботи з оцінки майна підприємства в цілому, коли крім обладнання також оцінюються нерухомість, автотранспорт та інші типи активів.

Оцінка транспортних засобів - це процес визначення ринкової вартості авто- і мототранспорту, а саме: легкових і вантажних автомобілів, мопедів (скутерів) і мотоциклів, інших колісних транспортних засобів. На даний момент одним з найбільш затребуваних видів оцінки транспортних засобів є оцінка автомобіля.

Оцінка збитку, нанесеного власнику об'єкта нерухомості, дозволяє визначити величину матеріальної шкоди, яка отримана таким власником в результаті незаконних дій третіх осіб. З точки зору чинного законодавства, незаконними діями третіх осіб є будь-які дії, які призвели до виникнення матеріального збитку.
© ТОВ "ПРОЕКСПЕРТ" м. ХАРКІВ
тел. 752-9903, 067-705-7604, 050-711-7374
Viber / WhatsApp: +380-67-705-7604, e-mail: ПРОЕКСПЕРТ